23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Kubátova 122, 41722 Háj u Duchcova
Ředitel/ka: Bronislava Steidenová
Typ školy: Veřejná,
Horymírova 7/1194, 73601 Havířov - Město
Ředitel/ka: Drahomíra Smejkalová
Typ školy: Veřejná,
Pardubická 992, 53401 Holice
Ředitel/ka: Bc. Dagmar Kulhavá
Typ školy: Veřejná,
Staroholická 236, 53401 Holice
Ředitel/ka: Zdeňka Krátká
Typ školy: Veřejná,
Dlouhá 1, 35731 Horní Slavkov
Ředitel/ka: Marie Šindelářová
Typ školy: Veřejná,
Hrusice čp. 32, 25166 p. Senohraby
Ředitel/ka: Lenka Rajdlová
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 52, 69156 Hrušky
Ředitel/ka: Jana Poláchová
Typ školy: Veřejná,
Komenského 577, 51801 Dobruška
Ředitel/ka: Bc. Monika Francová
Typ školy: Veřejná,
Školní 800, 73991 Jablunkov
Ředitel/ka: Ilona Nieslaniková
Typ školy: Veřejná,
51246 Harrachov 419
Ředitel/ka: Kateřina Kynclová
Typ školy: Veřejná,
Nábřežní 545, 75605 Karolinka
Ředitel/ka: Lenka Bambuchová
Typ školy: Veřejná,
Pod Továrnou 333, 33151 Kaznějov
Ředitel/ka: Alena Kočová
Typ školy: Veřejná,
K Lipnici 59, 39452 Kejžlice
Ředitel/ka: Simona Sedmíková
Typ školy: Veřejná,
Studentská 601, 33901 Klatovy
Ředitel/ka: Dagmar Brunnerová
Typ školy: Veřejná,
Kmochova 335, 28002 Kolín II.
Ředitel/ka: Květoslava Vorlíčková
Typ školy: Veřejná,
Kostelní 7/37, 17000 Praha 7
Ředitel/ka: Hana Hamšíková
Typ školy: Veřejná,
Petra z Kravař 9/3165, 74721 Kravaře
Ředitel/ka: Ludmila Hlaváčová
Typ školy: Veřejná,
Stínadla 1049, 58401 Ledeč nad Sázavou
Ředitel/ka: Jarmila Dvořáková
Typ školy: Veřejná,
75641 Lešná 144
Ředitel/ka: Karla Štigelová
Typ školy: Veřejná,
Lhotka 111, 73947 Kozlovice
Ředitel/ka: Miroslava Laníková
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy