23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
51203 Libštát 212
Ředitel/ka: Miloslava Borková
Typ školy: Veřejná,
G. Frištenského 917, 78401 Litovel
Ředitel/ka: Zdeňka Zmundová
Typ školy: Veřejná,
Lojovická 557/12, 14200 Praha 4 - Libuš
Ředitel/ka: Ivana Sýkorová
Typ školy: Veřejná,
Sportovní 561, 35733 Loket
Ředitel/ka: Vlasta Seidlová
Typ školy: Veřejná,
Fügnerova 1371, 44001 Louny
Ředitel/ka: Jaroslava Hajmová
Typ školy: Veřejná,
Lubná 177, 76701 Lubná
Ředitel/ka: Alena Šturzová
Typ školy: Veřejná,
Pekárenská 468, 51301 Semily
Ředitel/ka: Věra Smetanová
Typ školy: Veřejná,
Lukovany 95, 66484 Zastávka u Brna
Ředitel/ka: Tamara Hlaváčková
Typ školy: Veřejná,
Mírová 683, 29501 Mnichovo Hradiště
Ředitel/ka: Alena Volfová
Typ školy: Veřejná,
Nechanského 3/589, 16000 Praha 6 - Vokovice
Ředitel/ka: Eva Fulínová
Typ školy: Veřejná,
Lipová 1192, 36222 Nejdek
Ředitel/ka: Jiřina Pospíšilová
Typ školy: Veřejná,
Nerudova 930, 36221 Nejdek
Ředitel/ka: Zuzana Řeháková
Typ školy: Veřejná,
Netřebice 80, 28802 Nymburk
Ředitel/ka: Radmila Libichová
Typ školy: Veřejná,
33204 Nezvěstice 105
Ředitel/ka: Marcela Kozáková
Typ školy: Veřejná,
78384 Nová Hradečná 189
Ředitel/ka: Zdeňka Maulerová
Typ školy: Veřejná,
Masarykova 217, 35734 Nové Sedlo
Ředitel/ka: Karla Šímová
Typ školy: Veřejná,
26764 Olešná 71
Ředitel/ka: Hana Holubová
Typ školy: Veřejná,
Heydukova 19/881, 74601 Opava
Ředitel/ka: Marcela Kašpárková
Typ školy: Veřejná,
Havlíčkova 449, 34815 Planá
Ředitel/ka: Naděžda Kvasničková
Typ školy: Veřejná,
Pod Vartou 609, 51301 Semily
Ředitel/ka: Věra Prokůpková
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy