23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Školní 116, 53804 Prachovice
Ředitel/ka: Irena Musilová
Typ školy: Veřejná,
Jeseniova 204/2686, 13000 Praha 3
Ředitel/ka: Mgr. Alena Luhanová
Typ školy: Veřejná,
Bezová 4/1592, 14700 Praha 4
Ředitel/ka: Irena Michalcová
Typ školy: Veřejná,
Nad Štolou 6/1277, 17000 Praha 7
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Marková
Typ školy: Soukromá,
Veltruská/560, 19000 Praha 9
Ředitel/ka: Renata Šibravová
Typ školy: Soukromá,
nám. Armády 9, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Helena Laluhová
Typ školy: Soukromá,
50734 Žlunice 145
Ředitel/ka: Marcela Drobná
Typ školy: Státní,
67142 Vémyslice 28
Ředitel/ka: Jana Slámová
Typ školy: Veřejná,
Moravská Chrastová 44, 56904 Brněnec
Ředitel/ka: Tereza Fialová,
www.msmorchrastova.cz
Typ školy: Veřejná,
69186 Perná 88
Ředitel/ka: Khunová Dagmar
Typ školy: Veřejná,
náměstí 9.května 595, 79305 Moravský Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Papcunová
Typ školy: Veřejná,
51241 Víchová nad Jizerou 197
Ředitel/ka: Andrea Zouharová
Typ školy: Státní,
Školní 211, 25166 Senohraby
Ředitel/ka: Bc.Šachová Anetta
Typ školy: Veřejná,
M. Knesla 4056, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Bc. Miroslava Nowaková
Typ školy: Veřejná,
Petroupim 49, 25601 Benešov
Ředitel/ka: Lucie Papežová
Typ školy: Veřejná,
U Hřiště 538, 59442 Měřín
Ředitel/ka: Jana Janů
Typ školy: Veřejná,
Jar. Haška 835/31, 67401 Třebíč
Ředitel/ka: Ivana Procházková
Typ školy: Státní,
Blatské sídliště 570, 39181 Veselí nad Lužnicí
Ředitel/ka: Bc. Romana Píchová
Typ školy: Státní,
74259 Skotnice 176
Ředitel/ka: Jana Papaková
Typ školy: Veřejná,
76302 Lhota 87
Ředitel/ka: Bc. David Bělůnek
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy