23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
43965 Hřivice 88
Ředitel/ka: Jiřina Martinovská
Typ školy: Veřejná,
Hrobice 76, 76315 Slušovice
Ředitel/ka: Jana Šenkeříková
Typ školy: Veřejná,
69673 Hrubá Vrbka 254
Ředitel/ka: Věra Ďugová
Typ školy: Veřejná,
Hrubčice 40, 79821 Bedihošť
Ředitel/ka: Zdenka Pešková
Typ školy: Veřejná,
V Zahradách 274, 75366 Hustopeče nad Bečvou
Ředitel/ka: Drahomíra Plesníková
Typ školy: Veřejná,
Klenovská 312, 34021 Janovice nad Úhlavou
Ředitel/ka: Alena Nosálová
Typ školy: Veřejná,
Jestřabí 78, 76333 Jestřabí
Ředitel/ka: Jarmila Fojtíková
Typ školy: Veřejná,
K.H.Borovského 586, 56943 Jevíčko
Ředitel/ka: Dita Mlčochová
Typ školy: Veřejná,
Juárezova 24/1037, 16000 Praha 6 - Bubeneč
Ředitel/ka: Soňa Šrotová
Typ školy: Veřejná,
Struhlovsko 1432, 75301 Hranice
Ředitel/ka: Milana Čajková
Typ školy: Veřejná,
Okružní 200, 26101 Příbram VII
Ředitel/ka: PaedDr. Vladimíra Slavíková
Typ školy: Veřejná,
Kojice 151, 53312 Chvaletice
Ředitel/ka: Jana Kůsová
Typ školy: Veřejná,
Polní 230, 25101 Dobřejovice
Ředitel/ka: Lenka Macháčková
Typ školy: Veřejná,
Kořenec 104, 68001 Boskovice
Ředitel/ka: Petra Strnadová
Typ školy: Veřejná,
26206 Korkyně 22
Ředitel/ka: Zdenka Černohorská
Typ školy: Veřejná,
Pionýrů 781, 29306 Kosmonosy
Ředitel/ka: Jana Křížková
Typ školy: Veřejná,
28915 Kounice 16
Ředitel/ka: Jaroslava Fousová
Typ školy: Veřejná,
Dr. E. Beneše 694, 27801 Kralupy nad Vltavou
Ředitel/ka: Libuše Veselá
Typ školy: Veřejná,
Okrajová 110, 41501 Teplice
Ředitel/ka: Ludmila Hricková
Typ školy: Veřejná,
26741 Kublov 14
Ředitel/ka: Marie Rumpíková, DiS.
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy