23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Měřičkova 46/1491, 62100 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Alena Procházková
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 217, 75103 Brodek u Přerova
Ředitel/ka: Ludmila Dohnalová
Typ školy: Veřejná,
Čs. armády 485, 74787 Budišov nad Budišovkou
Ředitel/ka: Soňa Juříčková
Typ školy: Veřejná,
Školní 204, 67938 Cetkovice
Ředitel/ka: Dagmar Partyšová
Typ školy: Veřejná,
Lipoltická 245, 53361 Choltice
Ředitel/ka: Eva Nevolová
Typ školy: Veřejná,
67975 Černovice 139
Ředitel/ka: Radmila Kšicová
Typ školy: Veřejná,
27323 Černuc 95
Ředitel/ka: Jitka Liscová
Typ školy: Veřejná,
Holanova 417, 79081 Česká Ves
Ředitel/ka: Eva Swigoňová
Typ školy: Veřejná,
Zelená 2869, 41501 Teplice
Ředitel/ka: Pavla Jelínková
Typ školy: Veřejná,
Tylova 1244, 56401 Žamberk
Ředitel/ka: Bc. Iva Pražáková
Typ školy: Veřejná,
Dětřichov u Moravské Třebové 82, 57101 Moravská Třebová
Ředitel/ka: Alena Buriánková
Typ školy: Veřejná,
58845 Dolní Cerekev 26
Ředitel/ka: Hana Kněžínková
Typ školy: Veřejná,
U školky 230, 53375 Dolní Ředice
Ředitel/ka: Ilona Čeřovská
Typ školy: Veřejná,
Rudé Armády 106, 40301 Dolní Zálezly
Ředitel/ka: Marie Zímová
Typ školy: Veřejná,
Dřínov 71, 76833 Dřínov
Ředitel/ka: Ilona Novotná
Typ školy: Veřejná,
Okružní 111, 35709 Habartov
Ředitel/ka: Jana Martínková
Typ školy: Veřejná,
Čs. armády 5/201, 73601 Havířov - Město
Ředitel/ka: Dana Tomicová
Typ školy: Veřejná,
Helvíkovice 165, 56401 Žamberk
Ředitel/ka: Anna Janebová
Typ školy: Veřejná,
Družstevní 142, 68725 Hluk
Ředitel/ka: Lenka Habartová
Typ školy: Veřejná,
U Školky 306, 41185 Horní Beřkovice
Ředitel/ka: Jana Roháčková
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy