23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Vavřinec 54, 67913 Sloup
Ředitel/ka: Eva Kaššaiová
Typ školy: Veřejná,
Zámecká 422, 78372 Velký Týnec
Ředitel/ka: Irena Sehnalová
Typ školy: Veřejná,
Sadová 565, 25901 Votice
Ředitel/ka: Jana Kocurová
Typ školy: Veřejná,
28574 Záboří nad Labem 108
Ředitel/ka: Pavla Marková
Typ školy: Veřejná,
Strejcova 132/2a, 78901 Zábřeh
Ředitel/ka: Soňa Čacká
Typ školy: Veřejná,
Lípová 528, 41742 Krupka
Ředitel/ka: Ludmila Kváčová
Typ školy: Veřejná,
Žďár 78, 67902 Rájec-Jestřebí
Ředitel/ka: Milada Nečasová
Typ školy: Veřejná,
Želeč 153, 79807 Brodek u Prostějova
Ředitel/ka: Miroslava Václavíková
Typ školy: Veřejná,
Sídliště Družba 673, 66701 Židlochovice
Ředitel/ka: Dagmar Krkavcová
Typ školy: Veřejná,
Běstvina 111, 53843 Třemošnice
Ředitel/ka: Hana Reková
Typ školy: Veřejná,
Synkova 24/2166, 62800 Brno
Ředitel/ka: Marie Friáková
Typ školy: Veřejná,
Šaumannova 20/4004, 61500 Brno
Ředitel/ka: Dáša Hýblová
Typ školy: Veřejná,
Filcíkova 439, 53851 Chrast
Ředitel/ka: Eva Dvořáková
Typ školy: Veřejná,
Plešivec II 391, 38101 Český Krumlov
Ředitel/ka: Helena Adamová
Typ školy: Veřejná,
Jonášova 726, 53803 Heřmanův Městec
Ředitel/ka: Marcela Schneiderová
Typ školy: Veřejná,
Budovatelů 1229, 53901 Hlinsko
Ředitel/ka: Ludmila Vlčková
Typ školy: Veřejná,
Žižkova 365, 56301 Lanškroun
Ředitel/ka: Eva Bernášková
Typ školy: Veřejná,
Ostašovská 100, 46010 Liberec 20
Ředitel/ka: Hana Čížková
Typ školy: Veřejná,
Litobratřice 187, 67178 Jiřice u Miroslavi
Ředitel/ka: Jasna Nehybová
Typ školy: Veřejná,
Mírová pod Kozákovem, Chutnovka 56, 51101 Turnov
Ředitel/ka: Mgr. Jana Dědečková
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 724 243 959
Web: www.cemi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy