23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Poděšín 45, 59212 Nížkov
Ředitel/ka: Mgr. Libuše Sobková
Typ školy: Veřejná,
Bezručova 683, 58222 Přibyslav
Ředitel/ka: Miloslava Pospíchalová
Typ školy: Veřejná,
Ke Školce 382, 25243 Průhonice
Ředitel/ka: Marie Nováková
Typ školy: Veřejná,
Radošovice 7, 37341 Hluboká nad Vltavou
Ředitel/ka: Eva Tolarová
Typ školy: Veřejná,
Rakov 28, 75354 Soběchleby
Ředitel/ka: Svatava Stržínková
Typ školy: Obecně prospěšná společnost,
Řepov 50, 29301 Mladá Boleslav
Ředitel/ka: Ludmila Hambálková
Typ školy: Veřejná,
Riegrova 7, 57201 Polička
Ředitel/ka: Zdena Procházková
Typ školy: Veřejná,
Havlíčkova 1024, 25263 Roztoky
Ředitel/ka: Zdena Kulhánková
Typ školy: Veřejná,
34806 Rozvadov 159
Ředitel/ka: Lenka Filová
Typ školy: Veřejná,
1. máje 1153, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: Dalimila Čechová
Typ školy: Veřejná,
5. května 1527, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: Alena Maňáková
Typ školy: Veřejná,
Ruda 194, 27101 Nové Strašecí
Ředitel/ka: Anna Šafaříková
Typ školy: Veřejná,
Ke Školce 922, 25219 Rudná
Ředitel/ka: Jana Kalhousová
Typ školy: Veřejná,
75625 Růžďka 318
Ředitel/ka: Iveta Březovjáková
Typ školy: Veřejná,
Za Branou 870, 39501 Pacov
Ředitel/ka: Bc. Dana Maděrová
Typ školy: Veřejná,
Seč 54, 33601 Blovice
Ředitel/ka: Romana Žežulková
Typ školy: Veřejná,
Šafaříkova 1070, 26401 Sedlčany
Ředitel/ka: Milena Říčařová
Typ školy: Veřejná,
Skoronice 94, 69641 Vlkoš
Ředitel/ka: Anna Kůřilová
Typ školy: Veřejná,
Skřípov 169, 79852 Konice
Ředitel/ka: Ivana Ošlejšková
Typ školy: Veřejná,
51756 Slatina nad Zdobnicí 270
Ředitel/ka: Božena Kubíčková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy