23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Bořanovická č.p. 114, 25064 Hovorčovice
Ředitel/ka: Monika Mothejzíková
Typ školy: Veřejná,
Tišnovská 19, 66603 Hradčany
Ředitel/ka: Ivana Taušová
Typ školy: Veřejná,
68733 Hradčovice 241
Ředitel/ka: Alena Běhůnková
Typ školy: Veřejná,
Dlouhá 221, 37361 Hrdějovice
Ředitel/ka: Marie Hofbauerová
Typ školy: Veřejná,
Hrobčice 61, 41757 Hrobčice
Ředitel/ka: Šárka Procházková
Typ školy: Veřejná,
Mlýnská 231/23, 36233 Hroznětín
Ředitel/ka: Hana Cerhová
Typ školy: Veřejná,
Hornická 1098, 69603 Dubňany
Ředitel/ka: Božena Furianová
Typ školy: Veřejná,
Školská 332, 28571 Vrdy
Ředitel/ka: Miloslava Semerádová
Typ školy: Veřejná,
Na Libuši 859, 39165 Bechyně
Ředitel/ka: Božena Vorlová
Typ školy: Veřejná,
č.p. 246, 56955 Janov
Ředitel/ka: Lenka Hájková
Typ školy: Veřejná,
Lužická 321, 55101 Jaroměř
Ředitel/ka: Miroslava Sůvová
Typ školy: Veřejná,
Husova 168, 67551 Jaroměřice nad Rokytnou
Ředitel/ka: Eva Mikulová
Typ školy: Veřejná,
Jedomělice 20, 27378 Řisuty
Ředitel/ka: Irena Krausová
Typ školy: Veřejná,
46833 Jenišovice 67
Ředitel/ka: Vladislava Matoušová
Typ školy: Veřejná,
Ježkovice 31, 68304 Drnovice
Ředitel/ka: Helena Konečná
Typ školy: Veřejná,
Veverkova 1495, 50002 Hradec Králové
Ředitel/ka: Helena Hrabaňová
Typ školy: Veřejná,
Školní 111, 27301 Kamenné Žehrovice
Ředitel/ka: Mgr. Alena Vorbachová
Typ školy: Veřejná,
Karle 4, 56802 Svitavy
Ředitel/ka: Jana Samková
Typ školy: Veřejná,
Spojka 1389, 73506 Karviná-Nové Město
Ředitel/ka: Eva Maslovská
Typ školy: Veřejná,
U Mateřské školy 2/360, 73401 Karviná-Ráj
Ředitel/ka: Jana Nováková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 724 243 959
Web: www.cemi.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy