18.8.2024
Fakulta strojní, Praha 6
Typ školy: Soukromá,
Kodaňská 10/54, 101 00 Praha 10
Ředitel/ka: Mgr. Martina Štanclová,
www.kouzelneskoly.cz
Typ školy: Soukromá,
U Haldy 200/18, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Ředitel/ka: Ing. Mgr. Petr Ptáček, Ph.D., MBA,
www.ssp-prigo.cz
Typ školy: Soukromá,
Rašelinová 11, 628 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.,
www.akademy.cz
Typ školy: Státní,
Opletalova 699, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
Ředitel/ka: Mgr. Jakub Zelený,
www.zsbnpl.cz
Typ školy: Soukromá,
K Zeleným domkům 178/38, 14300 Praha 4 - Kunratice
Ředitel/ka: Ondřej Bloudek,
www.zs-compass.cz
Typ školy: Soukromá,
Borovská 1697, 190 16 Praha 9 – Újezd nad Lesy
www.mymontessori.cz
Typ školy: Soukromá,
Norbertov 3, 16200 Praha 6 - Střešovice
Ředitel/ka: Paul Ingarfield,
www.parklane-is.com
Typ školy: Soukromá,
Náměstí Osvoboditelů 1368, 15300 Praha 5 - Radotín
Ředitel/ka: Larysa Vursta,
www.petrklic.net
Typ školy: Veřejná,
Vodárenská 2116, 27201 Kladno-Kročehlavy
Ředitel/ka: Mgr. Feřtek Jaroslav,
www.8zsamskladno.cz
Typ školy: Soukromá,
K Lesu 552/8, 142 00 Praha
Ředitel/ka: Niki Meehan,
www.nordangliaeducation.com/cs/pbis-prague
Typ školy: Soukromá,
Nerudova1180, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Monika Bourová,
www.daneta.cz
Typ školy: Soukromá,
Žitenická 1365/18, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr. Radek Šrejbr,
litegra.cz
Typ školy: Soukromá,
Nám. 5. května 2, 25088 Čelákovice
Ředitel/ka: PaedDr. Monika Montfortová,
www.mills.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Drahách 20, 25241 Dolní Břežany
Ředitel/ka: PhDr. Jiří Bureš, Ph.D.,
www.skoladavinci.cz
Typ školy: Soukromá,
Mílová 697, 142 00 Praha 4 - Libuš
Ředitel/ka: Jan Voda,
www.wonderlandacademy.cz
Typ školy: Státní,
Hradecká 1231, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: PaedDr.Pavel Svoboda,
www.specialnihk.cz
Typ školy: Státní,
Havlíčkova 1717, 35801 Kraslice
Ředitel/ka: Mgr. Zdeněk Pečenka,
www.zskraslice.cz
Typ školy: Církevní,
Frýdecká 34, odl. prac. Dukelská 2096/5a, 737 01 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.,
www.skolasd.eu
Typ školy: Státní,
Nádražní 216, 28509 Kácov
Ředitel/ka: Mgr. František Procházka,
www.zskacov.cz
Typ školy: Státní,
Hrabenov 175, 78963 Ruda nad Moravou
Ředitel/ka: Mgr. Hana Hofschneiderová,
www.zshrabenov.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 724 243 959
Web: www.cemi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy