23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
58821 Velký Beranov 244
Ředitel/ka: Olga Munduchová
Typ školy: Veřejná,
Vícov 7, 79803 Plumlov
Ředitel/ka: Jana Veselá
Typ školy: Veřejná,
75653 Vidče 460
Ředitel/ka: Alena Petruželová
Typ školy: Veřejná,
79067 Vlčice 93
Ředitel/ka: Květoslava Beťáková
Typ školy: Veřejná,
Vlkava 87, 29443 Čachovice
Ředitel/ka: Iveta Šuková
Typ školy: Veřejná,
Dolina 602, 69661 Vnorovy
Ředitel/ka: Helena Benedíková
Typ školy: Veřejná,
Vojnův Městec 240, 59101 Žďár nad Sázavou
Ředitel/ka: Vlasta Šimáková
Typ školy: Veřejná,
Okružní 1335, 69642 Vracov
Ředitel/ka: Ivana Vaverková
Typ školy: Veřejná,
27707 Vraňany 67
Ředitel/ka: Bohuslava Švejcarová
Typ školy: Veřejná,
Na Vyhlídce 25, 73932 Vratimov
Ředitel/ka: Lenka Siváková
Typ školy: Veřejná,
Vražkov 110, 41301 Roudnice nad Labem
Ředitel/ka: Jana Kleinová
Typ školy: Veřejná,
Všejany 120, 29443 Čachovice - Ml. Boleslav
Ředitel/ka: Eva Havlasová
Typ školy: Veřejná,
Všestary 73, 25163 Strančice
Ředitel/ka: Zdeňka Škvorová
Typ školy: Veřejná,
Klicperova 1904, 26901 Rakovník
Ředitel/ka: Ivana Vágnerová
Typ školy: Veřejná,
Zápy 71, 25001 Brandýs nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Božena Tomanová
Typ školy: Veřejná,
Pellicova 4/21, 60200 Brno
Ředitel/ka: Marcela Hanáková
Typ školy: Veřejná,
Sídliště 6. května 1109, 75654 Zubří
Ředitel/ka: Hana Kučerková
Typ školy: Veřejná,
Fügnerova 260, 43801 Žatec
Ředitel/ka: Marcela Zemanová
Typ školy: Veřejná,
Studentská 1230, 43801 Žatec
Ředitel/ka: Liduše Gregoríková
Typ školy: Veřejná,
Vančurova 14, 59101 Žďár nad Sázavou
Ředitel/ka: Mgr. Milada Vránková
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy