23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
78821 Sudkov 265
Ředitel/ka: Dáša Jílková
Typ školy: Veřejná,
Tylova 920, 34201 Sušice
Ředitel/ka: Miroslava Oudesová
Typ školy: Veřejná,
Větrná 655/11, 56802 Svitavy
Ředitel/ka: Marie Grmelová
Typ školy: Veřejná,
Šošůvka 186, 67913 Sloup
Ředitel/ka: Eva Hrstková
Typ školy: Veřejná,
Šubířov 35, 79852 Konice
Ředitel/ka: Jarmila Kalandrová
Typ školy: Veřejná,
68731 Šumice 470
Ředitel/ka: Mgr. Jana Hečová
Typ školy: Veřejná,
Pošumavská 1675, 34701 Tachov
Ředitel/ka: Mgr. Ladislava Pitrová
Typ školy: Veřejná,
Prokopa Velikého 1255, 34701 Tachov
Ředitel/ka: Daniela Hradilová
Typ školy: Veřejná,
Stadtrodská 1600, 34701 Tachov
Ředitel/ka: Zuzana Haníková
Typ školy: Veřejná,
69684 Těmice 108
Ředitel/ka: Bc. Marie Gacková
Typ školy: Veřejná,
Terezínská 907, 41002 Lovosice
Ředitel/ka: Milada Novosadová
Typ školy: Veřejná,
U Humpolky 1686, 66601 Tišnov
Ředitel/ka: Jana Musilová
Typ školy: Veřejná,
Tlumačov 107, 34401 Domažlice
Ředitel/ka: Jaroslava Malá
Typ školy: Veřejná,
Luční 88, 58901 Třešť
Ředitel/ka: Marie Topinková
Typ školy: Veřejná,
34533 Trhanov 33
Ředitel/ka: Jana Záhořová
Typ školy: Veřejná,
Tři Dvory 259, 28002 Kolín
Ředitel/ka: Ilona Štolcová
Typ školy: Veřejná,
Trstěnice 104, 35301 Mariánské Lázně
Ředitel/ka: Helena Němcová
Typ školy: Veřejná,
Tuklaty 158, 25082 Úvaly
Ředitel/ka: Helena Gablerová
Typ školy: Veřejná,
Slovácká 1/250, 69153 Tvrdonice
Ředitel/ka: Zlata Mrláková
Typ školy: Veřejná,
Poděbradova 636, 50351 Chlumec nad Cidlinou IV
Ředitel/ka: Dana Havlíčková
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy