23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Třebovle 117, 28163 Kostelec n.Č.l.
Ředitel/ka: Alena Součková
Typ školy: Veřejná,
Vendryně č. 1, 73994 Vendryně č. 1
Ředitel/ka: Danuše Fojciková
Typ školy: Veřejná,
Volavkova 7/1877, 16200 Praha 6 - Břevnov
Ředitel/ka: PaedDr. Věra Bártová
Typ školy: Veřejná,
Záhoří - Pipice č.p. 33, 51301 Semily
Ředitel/ka: Yvetta Medková
Typ školy: Veřejná,
53311 Zdechovice 157
Ředitel/ka: Zdeňka Černá
Typ školy: Veřejná,
Borovnice 39, 54477 Borovnice u Staré Paky
Ředitel/ka: Drahomíra Růžičková
Typ školy: Veřejná,
Antonína Sochora 2937, 43401 Most
Ředitel/ka: Stanislava Bažantová
Typ školy: Veřejná,
79201 Staré Město 6
Ředitel/ka: Anna Bílá
Typ školy: Veřejná,
Demlova 999/5, 67401 Třebíč
Ředitel/ka: Mgr. Zuzana Veselá
Typ školy: Veřejná,
Dolní Jasenka 757, 75501 Vsetín
Ředitel/ka: Iva Třetinová
Typ školy: Veřejná,
Na Stráži 512, 79803 Plumlov
Ředitel/ka: Bc.Silvie Soldánová
Typ školy: Veřejná,
33701 Litohlavy 64
Ředitel/ka: Hana Bodláková
Typ školy: Veřejná,
40714 Arnoltice 34
Ředitel/ka: Eva Kočková
Typ školy: Veřejná,
43905 Panenský Týnec 63
Ředitel/ka: Eva Novotná,
mspanenskytynec.cz
Typ školy: Veřejná,
Ráby 100, 53352 Staré Hradiště
Ředitel/ka: Jana Bednářová DiS
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 307, 79001 Jeseník
Ředitel/ka: Bc. Jana Matlochová
Typ školy: Veřejná,
Mířkov 72, 34601 Horšovský Týn
Ředitel/ka: Miluše Habartová
Typ školy: Veřejná,
Čebín 431, 66423 Čebín
Ředitel/ka: Mgr. Monika Křížová
Typ školy: Veřejná,
79808 Kelčice 75
Ředitel/ka: Bc. Jana Dostálová
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 51, 74725 Rohov
Ředitel/ka: Anna Nevřelová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy