23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Těchov 124, 67801 Blansko
Ředitel/ka: Jarmila Jalová
Typ školy: Veřejná,
Bohutín 145, 78962 Olšany
Ředitel/ka: Marta Šimková
Typ školy: Veřejná,
74401 Bordovice 83
Ředitel/ka: Drahomíra Huvarová
Typ školy: Veřejná,
Boršovská 3241, 69701 Kyjov
Ředitel/ka: Helena Chromková
Typ školy: Veřejná,
Božetice 7, 39851 Sepekov
Ředitel/ka: Hana Handrejchová
Typ školy: Veřejná,
Dvořákova 1138, 25001 Brandýs n. L. - St. Boleslav
Ředitel/ka: Zuzana Brabcová
Typ školy: Veřejná,
Břetislavova 6, 69002 Břeclav
Ředitel/ka: Lenka Čudová
Typ školy: Veřejná,
Holásecká 11/584, 62000 Brno
Ředitel/ka: Jaroslava Foltánová
Typ školy: Veřejná,
Kšírova 3/141, 61700 Brno
Ředitel/ka: Jaroslava Medřická
Typ školy: Veřejná,
Slunná 25/273, 61700 Brno
Ředitel/ka: Bc. Hana Vilámová
Typ školy: Veřejná,
Tišnovská 169/1791, 61400 Brno
Ředitel/ka: Lenka Svobodová
Typ školy: Veřejná,
Býšť 75, 53322 Býšť
Ředitel/ka: Blanka Jandová
Typ školy: Veřejná,
Do Zátiší 3, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Jana Vališová
Typ školy: Veřejná,
Komenského 27, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Marie Nedvědová
Typ školy: Veřejná,
Osvobození 67, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Jana Brabcová
Typ školy: Veřejná,
Březová 272, 58301 Chotěboř
Ředitel/ka: Jarmila Zezuláková
Typ školy: Veřejná,
J. A. Komenského 1586, 25088 Čelákovice
Ředitel/ka: Hana Henyšová
Typ školy: Veřejná,
č.p. 83, 53332 Čepí
Ředitel/ka: Lenka Tesařová
Typ školy: Veřejná,
Spálenec 18, 34401 Domažlice
Ředitel/ka: Iveta Havlová
Typ školy: Veřejná,
Tylova 624, 56002 Česká Třebová
Ředitel/ka: Zdeňka Šatopletová
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy