23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Moravská 30/323, 79601 Prostějov
Ředitel/ka: PaedDr. Alena Hekalová
Typ školy: Veřejná,
Partyzánská 34/3974, 79601 Prostějov
Ředitel/ka: Martina Hošťálková
Typ školy: Veřejná,
Smetanova 24/747, 79601 Prostějov
Ředitel/ka: Jana Baarová
Typ školy: Veřejná,
Račiněves 39, 41301 Roudnice n/L
Ředitel/ka: Anna Koublová
Typ školy: Veřejná,
Radimovice u Želče 5, 39002 Tábor 2
Ředitel/ka: Marcela Mládková
Typ školy: Veřejná,
Na Skále 185, 25073 Radonice
Ředitel/ka: Oldřiška Mrázová
Typ školy: Veřejná,
Kozlovská 44, 75002 Přerov, Přerov I - Město
Ředitel/ka: Dana Trnkalová
Typ školy: Veřejná,
75621 Ratiboř 412
Ředitel/ka: Zdeňka Březovjáková
Typ školy: Veřejná,
Resslova 974, 41002 Lovosice
Ředitel/ka: Zdena Mikynová
Typ školy: Veřejná,
Masarykova 80, 27054 Řevničov
Ředitel/ka: Jana Pondělíčková
Typ školy: Veřejná,
Římov 1, 67522 Stařeč
Ředitel/ka: Jana Dokulilová
Typ školy: Veřejná,
Rodinov 46, 39470 Kamenice nad Lipou
Ředitel/ka: Eva Zikmundová
Typ školy: Veřejná,
Horní Rokytnice 555, 51245 Rokytnice nad Jizerou
Ředitel/ka: Helena Neumannová
Typ školy: Veřejná,
Revoluční 440, 51263 Rovensko pod Troskami
Ředitel/ka: Dana Brožková
Typ školy: Veřejná,
Přemyslovská 1193, 25263 Roztoky
Ředitel/ka: Hana Novotná
Typ školy: Veřejná,
Spěšného 288, 25263 Roztoky
Ředitel/ka: Jana Smržová
Typ školy: Veřejná,
Dlouhá 195, 78963 Ruda nad Moravou
Ředitel/ka: Milada Klimešová
Typ školy: Veřejná,
74265 Rybí 318
Ředitel/ka: Miroslava Gilarová
Typ školy: Veřejná,
Rybnice 105, 33151 Kaznějov
Ředitel/ka: Eva Kestlerová
Typ školy: Veřejná,
Mírová 1744, 73532 Rychvald
Ředitel/ka: Taťána Tomášová
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy