23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Jatecká 571, 39501 Pacov
Ředitel/ka: Jana Šlechtová
Typ školy: Veřejná,
Čtvrtníčkova 251/14, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: PaedDr. Alena Prouzová
Typ školy: Veřejná,
Panoší Újezd 84, 27021 Pavlíkov
Ředitel/ka: Jaroslava Kolářová
Typ školy: Veřejná,
Pečice 83, 26231 Milín
Ředitel/ka: Jarmila Hylánová
Typ školy: Veřejná,
2. května 1654, 73541 Petřvald
Ředitel/ka: Jiřina Budíková
Typ školy: Veřejná,
26225 Pičín 23
Ředitel/ka: Růžena Soukupová
Typ školy: Veřejná,
Dukelských hrdinů 295, 41742 Krupka
Ředitel/ka: Mgr. Věra Cíchová
Typ školy: Veřejná,
68772 Pitín 71
Ředitel/ka: Mgr. Dobromira Rozsypálková
Typ školy: Veřejná,
Drahotínská 86, 34522 Poběžovice
Ředitel/ka: Lenka Pekárová
Typ školy: Veřejná,
Bratří Čapků 795, 44101 Podbořany
Ředitel/ka: Jana Gutvirthová
Typ školy: Veřejná,
Hradební 66, 26101 Příbram I
Ředitel/ka: Jitka Kronová
Typ školy: Veřejná,
Chelčického 1299, 28002 Kolín V.
Ředitel/ka: Krista Hellerová
Typ školy: Veřejná,
Nerudova 4B, 78701 Šumperk
Ředitel/ka: Zdenka Hlavsová
Typ školy: Veřejná,
Varhánkova 263, 58813 Polná
Ředitel/ka: Marcela Klímová
Typ školy: Veřejná,
Oblá 51, 63400 Brno
Ředitel/ka: Jitka Zítková
Typ školy: Veřejná,
Za Ovčínem 1, 15400 Praha - Lochkov
Ředitel/ka: Vladimíra Schwabová
Typ školy: Veřejná,
51261 Přepeře čp. 229
Ředitel/ka: Ivana Eichlerová
Typ školy: Veřejná,
Dvořákova 23, 75002 Přerov, Přerov I - Město
Ředitel/ka: Eva Pavelková
Typ školy: Veřejná,
Přibyslavice, Sokolská 44, 66483 Domašov
Ředitel/ka: Jana Habánová
Typ školy: Veřejná,
Přišimasy 42, 28201 Český Brod
Ředitel/ka: Vladimíra Prejzová
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy