23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Soukromá,
Ludvíka Podéště 784, 602 00 Brno
www.blc.cz
Typ školy: Soukromá,
Vranovská 17, 614 00 Brno
www.sosmap.cz
Typ školy: Soukromá,
Škrétova 45, 120 00 Praha
Ředitel/ka: Jaromír Ježek
Typ školy: Soukromá,
Viklefova 1813, 130 00 Praha
cbox.cz/scholacomeniana
Typ školy: Soukromá,
Štěpánská 615, 110 00 Praha
Ředitel/ka: Petra O´Keefe
Typ školy: Soukromá,
Kartouzská 200, 150 00 Praha
www.studiorebecca.cz
Typ školy: Soukromá,
Washingtonova 25, 110 00 Praha 1
www.mns.cz
Typ školy: Soukromá,
Štěpničná 1/1964, 18200 Praha 82 - Libeň
Ředitel/ka: Bc. Romana Fuchsová
Typ školy: Soukromá,
Pod Krocínkou/466, 19000 Praha 9
Ředitel/ka: Libuše Kopecká
Typ školy: Soukromá,
U Vysočan.pivovaru 261, 19000 Praha 9 - Vysočany
Ředitel/ka: Marie Ledererová
Typ školy: Soukromá,
Řehlovice 111, 40313 Řehlovice
Ředitel/ka: Eva Oliveriusová
Typ školy: Soukromá,
č.p. 38, 53834 Rosice
Ředitel/ka: Miroslava Vagenknechtová
Typ školy: Soukromá,
Spojovací 232, 50321 Stěžery
Ředitel/ka: Jiřina Horáčková
Typ školy: Soukromá,
Koryčanská 47, 76804 Střílky
Ředitel/ka: Olga Zezulová
Typ školy: Soukromá,
68711 Topolná 460
Ředitel/ka: Radka Kalabusová
Typ školy: Soukromá,
Komenského 45/262, 75301 Hranice na Moravě
Ředitel/ka: Pavla Šteffanová
Typ školy: Soukromá,
Hruborohozecká 323, 51101 Turnov
Ředitel/ka: Hana Lamačová
Typ školy: Soukromá,
Vratěnín 57, 67107 Uherčice
Ředitel/ka: Bc. Danuše Platková
Typ školy: Soukromá,
Palackého nám. 181, 57201 Polička
Ředitel/ka: Vladimíra Střílková
Typ školy: Soukromá,
66465 Malešovice 106
Ředitel/ka: Helena Kratochvílová
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy