23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Březová 6, 76315 Slušovice
Ředitel/ka: Šárka Chovancová
Typ školy: Veřejná,
Luční 590, 33214 Chotěšov
Ředitel/ka: Jaroslava Weberová
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 570, 76811 Chropyně
Ředitel/ka: Magdalena Ratůzná
Typ školy: Veřejná,
Sukova 2a, 73601 Havířov - Město
Ředitel/ka: Hana Santariusová
Typ školy: Veřejná,
Holasovice 75, 74774 Holasovice
Ředitel/ka: Ludmila Kavanová
Typ školy: Veřejná,
79371 Holčovice 242
Ředitel/ka: Alena Špicarová
Typ školy: Veřejná,
Sportovní 713, 35731 Horní Slavkov
Ředitel/ka: Pavlína Zábranská
Typ školy: Veřejná,
Havlíčkova 169, 66462 Hrušovany u Brna
Ředitel/ka: Jarmila Komínková
Typ školy: Veřejná,
Karolín 76, 76821 Kvasice
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Kostková
Typ školy: Veřejná,
Kpt. Jaroše 2224, 73401 Karviná - Mizerov
Ředitel/ka: Milena Nowaková
Typ školy: Veřejná,
Krásensko 73, 68304 Drnovice
Ředitel/ka: Alena Šebelová
Typ školy: Veřejná,
Krhanice 150, 25742 Krhanice
Ředitel/ka: Lenka Houzarová
Typ školy: Veřejná,
Losiná 270, 33204 Nezvěstice
Ředitel/ka: Ivana Holečková
Typ školy: Veřejná,
Zámecká 444, 67971 Lysice
Ředitel/ka: Monika Sklářová
Typ školy: Veřejná,
Střed 788, 73998 Mosty u Jablunkova
Ředitel/ka: Dagmar Sikorová
Typ školy: Veřejná,
Jana Žižky 1356, 76502 Otrokovice
Ředitel/ka: Magda Zycháčková
Typ školy: Veřejná,
Na Třísle 70, 53002 Pardubice
Ředitel/ka: Jana Pojkarová
Typ školy: Veřejná,
Pivovarská 380, 43907 Peruc
Ředitel/ka: Jana Kučerová
Typ školy: Veřejná,
Poteč 12, 76601 Valašské Klobouky
Ředitel/ka: Jana Červenková
Typ školy: Veřejná,
Prušánecká 8, 62800 Brno
Ředitel/ka: Libuše Hráčková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy