23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Státní,
41133 Prackovice n.L. 5
Ředitel/ka: Jana Bartošová
Typ školy: Státní,
Školní 93, 27061 Lány
Ředitel/ka: Mgr. Iveta Vrabcová
Typ školy: Státní,
Havřice 1, 68801 Uherský Brod
Ředitel/ka: Mgr. Alena Jabůrková,
mshavrice.estranky.cz
Typ školy: Státní,
Pod Vartou 609, 51301 Semily
Ředitel/ka: Eva Vondráčková
Typ školy: Státní,
74254 Bartošovice 147
Ředitel/ka: Mgr. Žana Mahďáková
Typ školy: Státní,
tř. Tomáše Bati 1285, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Radka Šindelková,
www.msmorysak.cz
Typ školy: Státní,
Jamolice 57, 67201 Moravský Krumlov
Ředitel/ka: Hana Nekulová
Typ školy: Státní,
Majetínská 275, 75103 Brodek u Přerova
Ředitel/ka: Mgr. Jana Svobodníková
Typ školy: Státní,
Chuderov 107, 40002 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Mgr.Eva Bučková
Typ školy: Státní,
Křesín 77, 41002 Lovosice 2
Ředitel/ka: Jitka Brabcová
Typ školy: Státní,
Hochmanova 25, 62800 Brno
Ředitel/ka: Eva Klikarová
Typ školy: Státní,
Jiráskova 799, 79001 Jeseník
Ředitel/ka: Bc. Stanislava Romanová
Typ školy: Státní,
Školní 485, 69176 Šitbořice
Ředitel/ka: Miroslava Kominacká
Typ školy: Státní,
Borovy 9, 33401 Přeštice
Ředitel/ka: Zuzana Mastná
Typ školy: Státní,
Chrustenice 198, 26712 Loděnice
Ředitel/ka: Hana Jiránková
Typ školy: Státní,
Chalupova 1/1, 71100 Ostrava-Antošovice
Ředitel/ka: Bc. Milena Kolková
Typ školy: Státní,
26728 Svinaře 64
Ředitel/ka: Jana Saneistrová
Typ školy: Státní,
Svatý Mikuláš 142, 28401 Kutná Hora 1
Ředitel/ka: Mgr. Hana Brejšová
Typ školy: Státní,
33844 Dobřív 140
Ředitel/ka: Jitka Frýaufová
Typ školy: Státní,
Poplze, U Školky 154, 41117 Libochovice
Ředitel/ka: Lenka Hampová
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 724 243 959
Web: www.cemi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy