23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Státní,
K Sídlišti 80, 26721 Tmaň
Ředitel/ka: Taťána Dvořáková,
www.skola-tman.cz
Typ školy: Státní,
L. Štúra 8/1085, 70800 Ostrava-Poruba
Ředitel/ka: Mgr. Břetislav Kožušník,
www.waldorfostravaporuba.cz
Typ školy: Státní,
Hlavní 193, 40331 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Karel Bendlmajer,
www.zsmojzir.cz
Typ školy: Státní,
Přídolí 90, 38101 Český Krumlov
Ředitel/ka: Mgr. Jana Jarošová,
www.zspridoli.cz
Typ školy: Státní,
Jarošovská 1125/II, 37701 Jindřichův Hradec
Ředitel/ka: Mgr. Petr Kubeš,
www.skolajh.cz
Typ školy: Státní,
Dr. Malíka 958, 53701 Chrudim
Ředitel/ka: Zdeněk Brož,
www.zsmalika.cz
Typ školy: Státní,
Jana Masaryka 21/400, 12000 Praha 2
Ředitel/ka: Mgr. Zuzana Wiedemann,
www.zsjm.cz
Typ školy: Státní,
Datyňská 690, 73932 Vratimov
Ředitel/ka: Mgr. Darja Kuchařová,
www.zsvratimov.cz
Typ školy: Státní,
Jana Harracha 97, 51401 Jilemnice
Ředitel/ka: Mgr. Otakar Kudrnáč,
www.zsharracha.cz
Typ školy: Státní,
Ostrovní 300, 41108 Štětí
Ředitel/ka: Mgr. Tomáš Ryšánek,
www.zssteti-ostrovni.cz
Typ školy: Státní,
Lužická 1208, 50003 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Milan Kučera,
www.zssever.cz
Typ školy: Státní,
Očovská 1, 69501 Hodonín
Ředitel/ka: Mgr. Jakub Král,
www.zsocov.cz
Typ školy: Státní,
66475 Deblín 277
Ředitel/ka: Mgr. Iveta Štamberová,
www.zs-deblin.cz
Typ školy: Státní,
Jamné 197, 58827 Jamné u Jihlavy
Ředitel/ka: Mgr.A. Markéta Findeisová,
zsamsjamne.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 323, 74201 Suchdol nad Odrou
Ředitel/ka: Mgr. Tomáš Vindiš,
www.skolasuchdol.cz
Typ školy: Státní,
67552 Lipník 42
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Koubková,
www.obeclipnik.cz
Typ školy: Státní,
34507 Všeruby 70
Ředitel/ka: Mgr. Renata Reifová,
www.zsvseruby.cz
Typ školy: Státní,
79053 Stará Červená Voda 164
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Širůčková,
www.skolascv.cz
Typ školy: Státní,
73998 Mosty u Jablunkova 788
Ředitel/ka: Bc.Renata Baronová,
www.przedszkolemosty.cz
Typ školy: Státní,
Lupenická 20, 19016 Praha - Koloděje
Ředitel/ka: Mgr. Tereza Hlaváčová,
www.zs-kolodeje.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy