23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Družstevní 204, 26706 Hýskov
Ředitel/ka: Martina Svatošová
Typ školy: Veřejná,
Školní 191, 25744 Netvořice
Ředitel/ka: Jitka Povolná
Typ školy: Státní,
Buzulucká 480, 26762 Komárov
Ředitel/ka: Jana Popelková
Typ školy: Státní,
Komenského 96, 29443 Čachovice
Ředitel/ka: Mgr. Helena Tomášová
Typ školy: Církevní,
Seydlovo náměstí 5/24, 26601 Beroun
Ředitel/ka: PhDr. Jana Stielová
Typ školy: Veřejná,
28908 Běrunice 152
Ředitel/ka: Dagmar Franclová
Typ školy: Veřejná,
27323 Černuc 95
Ředitel/ka: Jitka Liscová
Typ školy: Veřejná,
Okružní 200, 26101 Příbram VII
Ředitel/ka: PaedDr. Vladimíra Slavíková
Typ školy: Veřejná,
26206 Korkyně 22
Ředitel/ka: Zdenka Černohorská
Typ školy: Veřejná,
Pionýrů 781, 29306 Kosmonosy
Ředitel/ka: Jana Křížková
Typ školy: Veřejná,
28915 Kounice 16
Ředitel/ka: Jaroslava Fousová
Typ školy: Veřejná,
Dr. E. Beneše 694, 27801 Kralupy nad Vltavou
Ředitel/ka: Libuše Veselá
Typ školy: Veřejná,
26741 Kublov 14
Ředitel/ka: Marie Rumpíková, DiS.
Typ školy: Veřejná,
25755 Maršovice čp. 70
Ředitel/ka: Marie Klápová
Typ školy: Veřejná,
28932 Oskořínek 3
Ředitel/ka: Libuše Zavoralová
Typ školy: Veřejná,
Sídliště 1464, 28922 Lysá nad Labem
Ředitel/ka: Jana Stará
Typ školy: Veřejná,
Pod Homolkou 1601, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Haklová
Typ školy: Veřejná,
Ratměřice 72, 25703 Jankov
Ředitel/ka: Alena Benáková
Typ školy: Veřejná,
Sloveč 100, 28903 Městec Králové
Ředitel/ka: Zdeňka Šafaříková
Typ školy: Veřejná,
Vladislava Vančury 1154, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Dagmar Fuksová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy