23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
28511 Nepoměřice 56
Ředitel/ka: Jana Maksová
Typ školy: Veřejná,
Školská 166, 27305 Smečno
Ředitel/ka: Vlasta Kalvasová
Typ školy: Veřejná,
Třebovle 117, 28163 Kostelec n.Č.l.
Ředitel/ka: Alena Součková
Typ školy: Soukromá,
Jiráskova 602, 26801 Hořovice
Ředitel/ka: Marcela Mračková
Typ školy: Veřejná,
Rudé armády 19, Braškov, 27351 Unhošť
Ředitel/ka: Petra Strejčková DiS.
Typ školy: Jiný, specifická,
Osada míru 514, 74722 Dolní Benešov
Ředitel/ka: Alena Dlouhá
Typ školy: Veřejná,
Obránců míru 467, 26272 Březnice
Ředitel/ka: Miroslava Macháčková
Typ školy: Veřejná,
Drašarova 1447, 26601 Beroun-Hlinky
Ředitel/ka: Naděžda Železná
Typ školy: Veřejná,
Chodouň 56, 26751 Zdice
Ředitel/ka: Milena Zadáková
Typ školy: Veřejná,
Chrást 150, 28914 Poříčany
Ředitel/ka: Jindřiška Parýzková
Typ školy: Veřejná,
Horní Náměstí 7, 25726 Divišov
Ředitel/ka: Alena Solnařová
Typ školy: Veřejná,
Kmochova 335, 28002 Kolín II.
Ředitel/ka: Květoslava Vorlíčková
Typ školy: Veřejná,
Mírová 683, 29501 Mnichovo Hradiště
Ředitel/ka: Alena Volfová
Typ školy: Veřejná,
Netřebice 80, 28802 Nymburk
Ředitel/ka: Radmila Libichová
Typ školy: Veřejná,
26764 Olešná 71
Ředitel/ka: Hana Holubová
Typ školy: Veřejná,
náměstí 9.května 595, 79305 Moravský Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Papcunová
Typ školy: Veřejná,
Petroupim 49, 25601 Benešov
Ředitel/ka: Lucie Papežová
Typ školy: Veřejná,
Bří. Jungmannů 432, 26703 Hudlice
Ředitel/ka: Dana Žihlová
Typ školy: Veřejná,
Husovo náměstí 37, 26712 Loděnice
Ředitel/ka: Jana Foltýnová
Typ školy: Státní,
Palackého 160, 28922 Lysá nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Petr Eliška
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy