6.8.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Kladenská 1332, 53501 Přelouč
Ředitel/ka: Elena Pavlíková
Typ školy: Veřejná,
Školní 126, 53354 Rybitví
Ředitel/ka: Mgr. Hana Pražanová
Typ školy: Veřejná,
Lipoltická 245, 53361 Choltice
Ředitel/ka: Eva Nevolová
Typ školy: Veřejná,
U školky 230, 53375 Dolní Ředice
Ředitel/ka: Ilona Čeřovská
Typ školy: Veřejná,
Kojice 151, 53312 Chvaletice
Ředitel/ka: Jana Kůsová
Typ školy: Veřejná,
Semín 138, 53501 Přelouč
Ředitel/ka: Hana Tomášková
Typ školy: Veřejná,
Jiráskova 596, 53304 Sezemice
Ředitel/ka: Veronika Machatá
Typ školy: Veřejná,
Sluneční 284, 53009 Pardubice
Ředitel/ka: Blanka Růtová
Typ školy: Veřejná,
č.p. 58, 53343 Rohovládova Bělá
Ředitel/ka: Jindřiška Váňová
Typ školy: Veřejná,
Valy 69, 53501 Přelouč
Ředitel/ka: Jana Jančulová
Typ školy: Veřejná,
Veselí 67, 53501 Přelouč
Ředitel/ka: Olga Taichová
Typ školy: Veřejná,
Hostovice 30, 53002 Pardubice
Ředitel/ka: Ivana Fišarová
Typ školy: Veřejná,
Kostěnice 71, 53002 Pardubice
Ředitel/ka: Gabriela Zahrádková
Typ školy: Veřejná,
Chvojenec 115, 53401 Holice
Ředitel/ka: Miroslava Filípková
Typ školy: Veřejná,
Prokopa Holého 160, 53351 Pardubice
Ředitel/ka: Vladislava Dubánková
Typ školy: Veřejná,
Slepotice 43, 53002 Pardubice
Ředitel/ka: Ludmila Jelínková
Typ školy: Veřejná,
Čeperka, Janáčkova 248, 53345 Opatovice nad Labem
Ředitel/ka: Vratislava Dvořáčková
Typ školy: Veřejná,
Národních hrdinů 8, 53003 Pardubice
Ředitel/ka: Dana Kopečková
Typ školy: Veřejná,
nábřeží Závodu míru 1961, 53002 Pardubice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Dvořáková
Typ školy: Veřejná,
Dražkovice 146, 53333 Pardubice
Ředitel/ka: Alena Knytlová
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 724 243 959
Web: www.cemi.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy