23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Vendryně č. 1, 73994 Vendryně č. 1
Ředitel/ka: Danuše Fojciková
Typ školy: Soukromá,
1.máje 325, 73531 Bohumín - Skřečoň
Ředitel/ka: Magda Kučerová
Typ školy: Veřejná,
79201 Staré Město 6
Ředitel/ka: Anna Bílá
Typ školy: Církevní,
Nádražní 495, 74714 Ludgeřovice
Ředitel/ka: Mgr. Lucja Kowalcze
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 51, 74725 Rohov
Ředitel/ka: Anna Nevřelová
Typ školy: Veřejná,
náměstí Míru 12, 79401 Krnov
Ředitel/ka: Petra Šlosarová
Typ školy: Veřejná,
Kostelní 70, 73924 Krmelín
Ředitel/ka: Jitka Janková
Typ školy: Veřejná,
Kaštanová 226, 73992 Návsí
Ředitel/ka: Anna Cieslarová
Typ školy: Státní,
Třešňová 99, 79399 Osoblaha
Ředitel/ka: Machová Dagmar
Typ školy: Veřejná,
U Dvoru 22a, 70900 Ostrava - Mariánské Hory
Ředitel/ka: Mgr. Yvetta Ellerová
Typ školy: Veřejná,
73994 Vendryně 1
Ředitel/ka: Mgr. Irena Lasotová
Typ školy: Veřejná,
Pionýrská 9, 79201 Bruntál
Ředitel/ka: Miluše Michalcová
Typ školy: Veřejná,
Dívčí Hrad 29, 79399 Osoblaha
Ředitel/ka: Vítězslava Paulisová
Typ školy: Veřejná,
Horymírova 7/1194, 73601 Havířov - Město
Ředitel/ka: Drahomíra Smejkalová
Typ školy: Veřejná,
Školní 800, 73991 Jablunkov
Ředitel/ka: Ilona Nieslaniková
Typ školy: Veřejná,
Petra z Kravař 9/3165, 74721 Kravaře
Ředitel/ka: Ludmila Hlaváčová
Typ školy: Veřejná,
Lhotka 111, 73947 Kozlovice
Ředitel/ka: Miroslava Laníková
Typ školy: Veřejná,
Heydukova 19/881, 74601 Opava
Ředitel/ka: Marcela Kašpárková
Typ školy: Veřejná,
1. máje 11, 79501 Rýmařov
Ředitel/ka: Evženie Resnerová
Typ školy: Státní,
74259 Skotnice 176
Ředitel/ka: Jana Papaková
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy