23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Obora 64, 67901 Skalice nad Svitavou
Ředitel/ka: Jiřina Ertlová
Typ školy: Veřejná,
Okrouhlá 64, 68001 Boskovice
Ředitel/ka: Jaroslava Kovářová
Typ školy: Veřejná,
Olšany 66, 68301 Rousínov
Ředitel/ka: Marcela Coufalová
Typ školy: Veřejná,
Pavlov, 23. dubna 10, 69201 Mikulov
Ředitel/ka: Jitka Poňuchálková
Typ školy: Veřejná,
Horní 125, 69104 Přítluky
Ředitel/ka: Marie Blažková
Typ školy: Veřejná,
Michalova 2/2430, 62800 Brno
Ředitel/ka: Zora Syslová
Typ školy: Veřejná,
Herčíkova 12/2477, 61200 Brno
Ředitel/ka: Helena Strejčková
Typ školy: Veřejná,
Na Rybníčku 1700, 66601 Tišnov
Ředitel/ka: Jitka Zemanová
Typ školy: Veřejná,
66405 Tvarožná 344
Ředitel/ka: Yvona Hrbáčková
Typ školy: Veřejná,
Velkopavlovická 15/4183, 62900 Brno
Ředitel/ka: Simona Halvová
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 196, 69105 Zaječí
Ředitel/ka: Helena Michnová
Typ školy: Veřejná,
Školní 412, 66411 Zbýšov
Ředitel/ka: Naděžda Ludvová
Typ školy: Veřejná,
24.dubna 270, 66443 Želešice
Ředitel/ka: Věra Eichnerová
Typ školy: Veřejná,
Purkyňova 21/2812, 61200 Brno
Ředitel/ka: Jarmila Svobodová
Typ školy: Veřejná,
Úvoz 172, 66483 Domašov
Ředitel/ka: Yveta Hemalová
Typ školy: Veřejná,
Lesná 91, 67102 Šumná
Ředitel/ka: Dana Kavanová
Typ školy: Veřejná,
67951 Němčice 152
Ředitel/ka: Dana Bergová
Typ školy: Státní,
Jamolice 57, 67201 Moravský Krumlov
Ředitel/ka: Hana Nekulová
Typ školy: Státní,
Hochmanova 25, 62800 Brno
Ředitel/ka: Eva Klikarová
Typ školy: Státní,
Školní 485, 69176 Šitbořice
Ředitel/ka: Miroslava Kominacká
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy