23.7.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Typ školy: Veřejná,
Komořany 200, 68301 Rousínov
Ředitel/ka: Mgr. Irena Borkovcová
Typ školy: Veřejná,
Kovalovice 15, 66406 Viničné Šumice
Ředitel/ka: Blanka Králová
Typ školy: Veřejná,
69165 Křepice 212
Ředitel/ka: Jana Kelblová
Typ školy: Veřejná,
Komenského 671/11, 67961 Letovice
Ředitel/ka: Alena Chloupková
Typ školy: Veřejná,
69613 Šardice 750
Ředitel/ka: Marie Gebhartová
Typ školy: Veřejná,
67935 Šebetov 215
Ředitel/ka: Ilona Pešová
Typ školy: Veřejná,
Čebín 431, 66423 Čebín
Ředitel/ka: Mgr. Monika Křížová
Typ školy: Veřejná,
Rychtářov 100, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Bc. Marie Hájková, v.z. Bc. Lucie Táborská
Typ školy: Státní,
Zahradní 590, 66442 Modřice
Ředitel/ka: Mgr. Stanislava Šikulová
Typ školy: Církevní,
Školní 457, 67932 Svitávka
Ředitel/ka: Jitka Davidová
Typ školy: Soukromá,
GORKÉHO 8, 602 00 Brno
www.majda-agency.cz
Typ školy: Veřejná,
Lidická 1690,1691, 68001 Boskovice
Ředitel/ka: Dagmar Burianová
Typ školy: Veřejná,
Osvobození 1, 69141 Břeclav - Poštorná
Ředitel/ka: Eva Čevelová
Typ školy: Veřejná,
Biskupská 7/280, 60200 Brno
Ředitel/ka: Jolana Šrubařová
Typ školy: Veřejná,
Čučice 21, 66412 Oslavany
Ředitel/ka: Zdeňka Procházková
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 52, 69156 Hrušky
Ředitel/ka: Jana Poláchová
Typ školy: Veřejná,
Lukovany 95, 66484 Zastávka u Brna
Ředitel/ka: Tamara Hlaváčková
Typ školy: Veřejná,
Osvobození 83, 69301 Strachotín
Ředitel/ka: Milada Zdražilová
Typ školy: Veřejná,
Tvořihráz 148, 67134 Horní Dunajovice
Ředitel/ka: Silvie Adámková
Typ školy: Veřejná,
V sadech 48, 69106 Velké Pavlovice
Ředitel/ka: Jiřina Zigová
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy