6.8.2024
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Dálkové,
5
let,
maturitní zkouška
Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie , Rumburk, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
závěrečná zkouška
Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T.G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T.G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
Denní/prezenční,
2
roky,
maturitní zkouška
Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace
Prezenční i dálkové,
2
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
2
roky,
výuční list
Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T.G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
Denní/prezenční,
2
roky,
závěrečná zkouška
Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
1
rok,
závěrečná zkouška
Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 724 243 959
Web: www.cemi.cz
Beranových 140/695, 199 00 Praha 18
Telefon: 274 868 770
Web: www.medialnigrafika.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
23.9.2024
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové, Hradec Králové
11.10.2024
Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200, Písek
11.10.2024
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135, Volyně
14.10.2024
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169, Praha
15.10.2024
Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha, Praha 9 - Hrdlořezy